top of page

Lektorzy

Asia Photo.png

Asia

Hej, jestem Asia! Od zawsze języki obce, poznawanie nowych kultur i ludzi należały do moich największych zainteresowań i tak właściwie mogłabym to nazwać  stylem życia, który prowadzę na co dzień i kocham. Ostatni rok spędziłam pracując z dziećmi w Hiszpanii, spełniając marzenia i szlifując jedno z moich odwiecznych hobby - język hiszpański.  Obecnie mieszkam i studiuję biznes międzynarodowy połączony z zarządzaniem w Szwecji. Zapraszam do językowej przygody ze mną, która może pokazać Wam wiele ciekawych aspektów nie tylko czystej gramatyki ( którą jestem pewna, że pokochacie:)) ale pomogę Wam odpowiedzieć na pytanie o co tu naprawdę chodzi? jak się bawić językiem i dlaczego powinniśmy się go uczyć? Do zobaczenia!

Otto.png

Otto

Hej, jestem Otto, Twój nauczyciel języka angielskiego i hiszpańskiego i cieszę się, że mogę być częścią Twojej podróży językowej. Dzięki sześcioletniemu doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego odnalazłam ogromną radość w dzieleniu się moją pasją do tego języka z innymi. Kiedy nie jestem na zajęciach, często można spotkać mnie oddając się mojej miłości do kawy, gier wideo i technologii. Jako zagorzały gracz komputerowy szczególnie lubię nurkować w świecie Fortnite i współpracować z przyjaciółmi, aby w weekendy brać udział w epickich bitwach. Nauczanie to dla mnie nie tylko zawód; to prawdziwa pasja. Wierzę, że nauka to przygoda oparta na współpracy i chętnie odkrywam nowe koncepcje i pomysły z każdym z Was. Przygotuj się na ekscytujące i satysfakcjonujące doświadczenie!

Sebas.png

Sebastian

Moim głównym celem jest pomoc w przełamaniu bariery komunikacji. Jestem nauczycielem z pasją z 6 letnim doświadczeniem. Moje doświadczenie w pracy z ludźmi z różnych kultur pozwoliło mi zrozumieć, że naturalna komunikacja jest ostatecznym celem przy nauce języka i właśnie do tego będziemy dążyć na naszych lekcjach. Mam doświadczenie w rozwijaniu ludzkich talentów w środowisku biznesowym. Porozmawiamy o Twoim kolejnym etapie kariery! Lubię jeździć na rowerze, oglądać piłkę nożną i pomagać innym.

24.png

Sara

Mam na imię Sara i jestem studentką Filologii iberyjskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Nauka języków obcych fascynowała mnie od zawsze, a od kilku lat uwielbiam dzielić się tą pasją z innymi. Kocham podróże, taniec, muzykę i fotografię. Spędziłam pół roku w Hiszpanii w ramach wymiany studenckiej, co pozwoliło mi rozwinąć moje zdolności językowe oraz zagłębić się w kulturę tego niesamowitego kraju. Na moich zajęciach zawsze staram się tłumaczyć materiał w sposób przejrzysty i zrozumiały w dobrej i bezstresowej atmosferze, a oprócz nauki języka poznasz również ciekawostki ze świata hiszpańskojęzycznego! 

Leandro Photo.png

Leandro

Nazywam się Leandro i jestem native speakerem z Gran Canarii. Moja pasja do nauczania języka hiszpańskiego zaprowadziła mnie do różnych krajów, gdzie rozwinęłam się jako nauczyciel. Wierzę, że języki są kluczem otwierającym drzwi do nowego świata komunikacji, integracji i zrozumienia. Moją misją jest połączenie tych elementów. Obecnie wykorzystuję to do robienia tego, co lubię najbardziej, czyli do podróżowania, poznawania nowych kultur, gastronomii, sztuki i dzielenia się niesamowitymi chwilami z ludźmi, którzy uczą mnie, jak wspaniale jest być gdzie indziej i nigdy nie zapominać, skąd pochodzę!

Sandra Celary PNG.png

Sandra

Nazywam się Sandra i jestem studentką drugiego roku dyplomacji europejskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Z językiem hiszpańskim jestem związana od 5 lat, miałam też okazję mieszkać, studiować i pracować w Barcelonie, co zdecydowanie podszkoliło moje umiejętności. Od ponad 2 lat uczę tego języka. W szczególności interesują mnie odmiany hiszpańskiego wywodzące się z Ameryki Łacińskiej.  Poza hiszpańskim, interesuje mnie sport, zwłaszcza taniec, języki obce, podróże oraz relacje międzynarodowe. Zawsze staram się dobierać plan nauki indywidualnie pod ucznia, gdyż każdy z nas przyswaja wiedzę w inny sposób.