top of page
Teenagers English Polish Subtitles
Odtwórz Wideo

Tutaj Twoje dziecko będzie naprawdę mówić po angielsku. Oto jak...

W szkole jest za dużo uczniów.

Niestety w szkole liczba uczniów sprawia, że nauka staje się wyzwaniem, ponieważ uczniowie nie mają zbyt wielu okazji do mówienia i aktywnego używania języka. Nie mają możliwości otrzymywania informacji zwrotnych od nauczyciela. Ogranicza to ich rozwój pewności siebie i płynności języka.

Indywidualne lekcje pozwolą uczniowi na aktywne posługiwanie się językiem przez całą lekcję.  Podczas zajęć wykorzystujemy tematy, które są istotne dla ucznia. Angażujemy się w sytuację z życia codziennego, odgrywamy role czy dyskusje. Z wszystkich aktywności uczeń otrzymuje informację zwrotną od nauczyciela. To wszystko pozwoli Twojemu dziecku budować jego pewność siebie i płynność językową.

W szkole uczniowie uważają, że nauka języka jest nudna

Niestety w szkołach nauka języka może szybko stać się nudna, ponieważ istnieje wiele ćwiczeń gramatycznych, które nie są związane z zainteresowaniami ucznia, co negatywnie wpływa na jego zainteresowanie językiem.

Dlatego nasze lekcje są dostosowane do tematów zainteresowań ucznia, tworząc angażujące środowisko, w którym uczeń będzie mógł połączyć to, czego się uczy, ze swoim życiem, rodziną, przyjaciółmi i doświadczeniami, co wywrze rzeczywisty i pozytywny wpływ na ich uczenia się, wpływ, który pozwoli uczniowi zapamiętać to, czego jest nauczany, sprawiając, że proces ten będzie nie tylko przyjemny, ale i skuteczny.

„Rozumiem angielski, ale kiedy chcę mówić, nie mogę”

Nie martw się, Twoje dziecko nie jest samo. To ogromny problem, jeśli chodzi o naukę języka obcego. Zna dużo słownictwa, zna dużo gramatyki. Rozumie, kiedy ktoś coś mówi, umie czytać artykuły i posty w Internecie. Kiedy jednak  próbuje coś powiedzieć, brakuje mu  słów i nie potrafi powiedzieć  dwóch zdań.

Dlatego na naszych lekcjach pomożemy Twojemu dziecku nabrać pewności siebie i płynnie posługiwać się językiem. To prawda, kiedy mówimy, że od pierwszej lekcji Twoje dziecko będzie mówić ciągle po angielsku. Nawet jeśli nigdy wcześniej Twoje dziecko nie miało lekcji angielskiego, będzie w stanie to zrobić. Podczas zajęć poruszamy tematy odnoszące się do zainteresowań ucznia. Dotyczą one sytuacji z życia codziennego, doświadczeń. Stale przekazujemy informacje zwrotne. Dopasowujemy lekcję do ucznia. W ten sposób pomożemy  mu korzystać z języka z pewnością siebie zawsze, gdy jest mu to potrzebne. 

W szkole uczniowie mają presję ocen szkolnych

Testy, karty pracy, oceny, wszystko razem może przeszkadzać w nauce języka. A nauka języka to umiejętność, a nie ocena w dzienniku.

Dlatego celem naszej lekcji nie jest uzyskanie oceny, ale uczestnictwo, komunikacja i dobra zabawa podczas odkrywania nowego języka. Uczniowie mają kontakt z językiem w zabawny, interaktywny i znaczący sposób, zapewniający rozwój umiejętności językowych.

Dlaczego my?

Lekcje indywidualne

Koncentrujemy się na komunikacji

Dołącz gdziekolwiek jesteś

124.png

Zabawne zajęcia

Dopasowane lekcje

Oszczędzaj pieniądze i czas, unikając korków

Native nauczyciele

Pomóż środowisku unikając korków

Rok szkolny

132.png

(Wrzesień-Czerwiec/38 tygodni/ 1 godzina na tydzień)

700 zł (1).png
700 zł (1).png

Liczba miejsc jest ograniczona.
Zarezerwuj swoje miejsce za 100 zł, które zostanie odjęte od całkowitej płatności.

1 płatność

3800 zł

Płatność we wrześniu

2 płatności

2000 zł

Płatność we wrześniu i lutym

3 płatności

1440 zł

Płatność we wrześniu, grudniu i marcu

Miesięczne płatności

456 zł

Płatność z góry do 5 dnia każdego miesiąca.

Czego potrzebuję?

Podczas lekcji potrzebujesz dostępu do internetu, kamery internetowej i GoogleMeets.

Jaka jest metoda płatności?

Bank Transfer

64.png

Czy zajęcia odbywają się w okresie świąt Bożego Narodzenia, ferii zimowych i Wielkanocy?

Nie, zostało to już uwzględnione w planowaniu, w tych tygodniach dzieci nie mają zajęć. Od września do czerwca będzie 38 godzin lekcyjnych.

62.png

Jak długo trwają zajęcia?

Zajęcia trwają godzinę, raz w tygodniu.

Czy mogę przełożyć lekcję?

Tak, zmiana terminu zajęć jest możliwa z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

69.png

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, wystawiamy faktury.

bottom of page