top of page

Czas zacząć mówić po angielsku, tym razem na poważnie!

Adults English Polish Subtitles
Odtwórz Wideo
57.png

„Rozumiem angielski, ale kiedy chcę mówić, nie mogę”

Nie martw się, nie jesteś sam. To ogromny problem, jeśli chodzi o naukę języka obcego. Znasz dużo słownictwa, znasz dużo gramatyki. Rozumiesz, kiedy ktoś mówi, możesz czytać artykuły i posty w Internecie. Kiedy jednak  próbujesz coś powiedzieć, brakuje Ci słów i nie potrafisz powiedzieć  dwóch zdań.

Dlatego na naszych lekcjach pomożemy Ci nabrać pewności siebie i płynnie posługiwać się językiem. To prawda, kiedy mówimy, że od pierwszej lekcji będziesz mówić ciągle po angielsku. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś lekcji angielskiego, będziesz w stanie to zrobić. Podczas zajęć poruszamy tematy odnoszące się do zainteresowań ucznia. Dotyczą one sytuacji z życia codziennego, doświadczeń. Stale przekazujemy informacje zwrotne. Dopasowujemy lekcję do Ciebie. W ten sposób pomożemy  Ci korzystać z języka z pewnością siebie zawsze, gdy jest Ci to potrzebne. 

„W mojej klasie jest za dużo uczniów”

Dzielenie kursu z dużą grupą osób nie jest korzystne dla ucznia.  Duża liczba uczniów utrudnia naukę. Uczniowie nie mają zbyt wielu okazji do mówienia i aktywnego korzystania z języka. Ciągłe otrzymywanie informacji zwrotnej od nauczyciela jest niemożliwe. Ogranicza to rozwój ucznia w rozwoju pewności siebie i płynności językowej. 

Indywidualne zajęcia pozwolą Ci na aktywne posługiwanie się językiem przez całą lekcje. Podczas zajęć wykorzystujemy tematy, które są istotne dla Ciebie. Angażujemy się w sytuacje z  z życia rodzinnego (odgrywamy role i dyskutujemy). Otrzymując stale informację zwrotną od nauczyciela możesz budować swoją pewność siebie i płynność językową.

100.png
89.png

„Nauka angielskiego jest nudna”

Niestety  w tradycyjnych szkołach nauka języka może szybko się znudzić. Uczniowie muszą robić wiele zadań, które ich nie interesują. Wszystko to wpływa negatywnie na zainteresowanie nauką języka obcego.

Dlatego nasze lekcje są dostosowane do Twoich zainteresowań. Tworzymy angażujące środowisko, w którym będziesz mógł połączyć to czego się uczysz, ze swoim życiem (rod ziną, przyjaciółmi i doświadczeniami). To co wywrze rzeczywisty i pozytywny wpływ na twoją naukę. Wpływ, który pozwoli Ci zapamiętać to, czego się uczysz, sprawiając, że proces będzie nie tylko przyjemny, ale i skuteczny.

Dlaczego my?

Lekcje indywidualne

Koncentrujemy się na komunikacji

Dołącz gdziekolwiek jesteś

124.png

Zabawne zajęcia

Dopasowane lekcje

Oszczędzaj pieniądze i czas, unikając korków

Native nauczyciele

Pomóż środowisku unikając korków

Cena za godzinę i pakiety

53.png

1 raz w tygodniu

120 zł za 60 minut

2 razy w tygodniu

54.png

120 zł za 60 minut

110 zł za 60 minut

3+ razy w tygodniu

55.png

120 zł za 60 minut

100 zł za 60 minut

Pakiet 12-godzinny

1440 zł

1320 zł

Dostępne dla studentów, którzy uczęszczają na lekcje raz w tygodniu.

Pakiet 24-godzinny