top of page

Tutaj angielski jest zabawną przygodą...

Kid learning online - Hasta La Vista

W szkole nauka języków może być mniej ciekawa w większych grupach.

Nauka języka może być nudna, gdy musisz wypełnić wiele kart pracy pełnych ćwiczeń gramatycznych. Język może być nudny gdy musisz nauczyć się na pamięć pełno słówek do kolejnego testu. Kiedy lekcje skoncentrowane są na nauczycielu. Kiedy musimy tłumaczyć każde słowo.

Pictures Website copy.png

Dlatego nasze lekcje grupowe są angażujące, interaktywne i dostosowane do indywidualnych potrzeb grupy. W naszych lekcjach grupowych gramy, rysujemy, oglądamy ciekawe filmy, słuchamy piosenek i  i dużo rozmawiamy. Rozmawiamy o naturze. O filmach. O szkole. O technologii. O naszych przyjaciołach. O naszych rodzinach. O naszym życiu. Cały czas się komunikujemy. Zapewniamy, że Twoje dziecko będzie się dobrze bawić podczas nauki języka.

W szkole większe klasy mogą ograniczać uczestnictwo dzieci.

Niestety dzieci nie są w stanie w pełni uczestniczyć w lekcjach w szkole. W grupie jest często bardzo dużo dzieci. Bądźmy szczerzy, kiedy byliśmy dziećmi nie chcieliśmy brać udziału w lekcjach ponieważ baliśmy się popełniać błędy przed całą klasą.

Pictures Website copy.png

Dlatego nasze grupy są małe, co zapewnia uczestnictwo dzieci w zajęciach. Nasze lekcje grupowe oferują spersonalizowane podejście w ramach wspierającego środowiska grupowego, które zapewnia komfort i zaangażowanie Twojego dziecka.

W szkole uczniowie mają presję ocen szkolnych

Testy, karty pracy, oceny, wszystko razem może przeszkadzać w nauce języka. A nauka języka to umiejętność, a nie ocena w dzienniku.

Pictures Website copy.png

Dlatego celem naszej lekcji nie jest uzyskanie oceny, ale uczestnictwo, komunikacja i dobra zabawa podczas odkrywania nowego języka. Uczniowie mają kontakt z językiem w zabawny, interaktywny i znaczący sposób, zapewniający rozwój umiejętności językowych.

W szkole uczniowie nie używają języka do komunikowania się

Niestety, ze względu na liczbę uczniów w klasie, dzieci nie zawsze mają okazję do swobodnej komunikacji. Wykonywanie ćwiczeń pisemnych jest ważne, ale niestety wszyscy słyszeliśmy zdanie „Rozumiem, ale nie umiem mówić po angielsku”.

Pictures Website copy.png

Dlatego na naszych lekcjach grupowych skupiamy się na komunikacji. Nauka z interesującymi i angażującymi dzieci tematami doprowadzi do ich udziału w zajęciach. Twoje dziecko będzie mogło przez cały czas komunikować się z nauczycielem.

Dlaczego my?

Small groups

Małe

grupy

Lekcje interaktywne

Dołącz gdziekolwiek jesteś

Zabawne zajęcia

Skupiony na komunikacji

Oszczędzaj pieniądze i czas, unikając korków

Premium nauczyciele

Pomóż środowisku unikając korków

W parach

75 zł

60 minut

4-5 osoba

35 zł

60 minut

Cennik

Czego potrzebuję?

Podczas lekcji potrzebujesz dostępu do internetu, kamery internetowej i GoogleMeets.

Jaka jest metoda płatności?

Bank Transfer

Czy zajęcia odbywają się w okresie świąt Bożego Narodzenia, ferii zimowych i Wielkanocy?

Nie, zostało to już uwzględnione w planowaniu, w tych tygodniach dzieci nie mają zajęć. 

96.png

Jak długo trwają lekcje?

Lekcje trwają 60 minut 1 raz w tygodniu

Czy mogę przełożyć lekcję?

Tak, zmiana terminu zajęć jest możliwa z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, wystawiamy faktury.

bottom of page