top of page

Twoje dziecko będzie gotowe do matury

Matura Polish Subtitles
Odtwórz Wideo

Wiemy, że matura to duży krok w edukacji Twojego dziecka. Ma duży wpływ w wyborze uczelni. Dlatego jesteśmy tutaj, aby przygotować Twoje dziecko. Chcemy upewnić się, że czuje się pewnie, posiada narzędzie i wiedzę,  aby przystąpić do egzaminu.

Nasi nauczyciele mają doświadczenie w przygotowaniu dzieci do egzaminu ósmoklasisty. Koncentrują się na ważnych umiejętnościach - takich jak słuchanie, czytanie i pisanie(tych,  których Twoje dziecko potrzebuje do egzaminu).  Do końca roku Twoje dziecko będzie dobrze przygotowane i gotowe do egzaminu.

Mamy dostęp do próbnych egzaminów, które Twoje dziecko  może zrobić  z pomocą naszych nauczycieli. Da im to szansę na przećwiczenie i zapoznanie się z formatem egzaminu. Będą mieli również możliwość samodzielnego zdawania egzaminów, co pomoże im poczuć się pewniej i przygotować się do egzaminu.

Dzięki dostępowi do testów próbnych i egzaminów z lat ubiegłych, każdą część egzaminu dzielimy  i  analizujemy  indywidualnie. Nauczyciele przekazują uczniowi najlepsze wskazówki  i sposoby na zaliczenie egzaminu. Wszystko to po co, aby w momencie egzaminu uczniowie wiedzieli, co mają robić i jakie strategie zastosować by uzyskać jak najlepsze oceny. 

112.png
62.png

Pisemna część egzaminu jest zawsze jedną z najtrudniejszych. Uczniowie będą mieli kilka okazji do przećwiczenia tej umiejętności. Będą pisać próbne eseje, tak jak te egzaminacyjne, aby być gotowym do ich napisania podczas testu. 

Utrzymujemy małe rozmiary grup, aby Twoje dziecko mogło otrzymać tyle uwagi, ile potrzebuje. Uczniowie mogą zadawać pytania i uzyskać spersonalizowaną pomoc w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Naszym celem jest dostarczenie wszystkich niezbędnych narzędzi, strategii i wskazówek, aby przygotować Twoje dziecko do egzaminu, a kiedy nadejdzie czas na egzamin, Twoje dziecko poczuje się pewnie i będzie miało wiedzę, aby pomyślnie zdać egzamin.

74.png

Dlaczego my?

135.png

Małe

grupy

138.png

Wskazówki i strategie dotyczące egzaminu

Dołącz gdziekolwiek jesteś

141.png

Rozkładamy każdą sekcję egzaminu

Dostęp do testów próbnych

Oszczędzaj pieniądze i czas, unikając korków

Doświadczeni nauczyciele

Pomóż środowisku unikając korków

Kurs przygotowawczy

141.png

(Wrzesień-Kwiecień/29 tygodni/58 lekcji/Raz w tygodniu 2 lekcje po 45 minut każda/4 do 5 uczniów)

700 zł (1).png
700 zł (1).png

Liczba miejsc jest ograniczona.
Zarezerwuj swoje miejsce za 100 zł, które zostanie odjęte od całkowitej płatności.

1 płatność

1450 zł

Płatność we wrześniu

2 płatności

800 zł

Płatność we wrześniu i styczniu

Czego potrzebuję?

Podczas lekcji potrzebujesz dostępu do internetu, kamery internetowej.

Jaka jest metoda płatności?

Bank Transfer

64.png

Czy zajęcia odbywają się w okresie świąt Bożego Narodzenia, ferii zimowych i Wielkanocy?

Nie, zostało to już uwzględnione w planowaniu, w tych tygodniach dzieci nie mają zajęć. Od września do kwietnia odbędzie się 58 lekcji

62.png

Jak długo trwają zajęcia?

Raz w tygodniu 2 lekcje po 45 minut każda. Łącznie 90 minut.

Gdzie odbywają się lekcje?

Lekcje odbywają się na Google Meets

69.png

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, wystawiamy faktury.

bottom of page