top of page

Lektorzy

Julia

Julia

Nazywam się Julia. Język hiszpański jest moją pasją już od 10 lat. Ukończyłam klasę dwujęzyczną hiszpańską VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, uzyskując Título de Bachiller potwierdzający zdanie hiszpańskiej matury. Aktualnie jestem studentką  pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Mam doświadczenie w pracy z młodszymi, a także starszymi dziećmi. Staram się z uśmiechem, w kreatywny i radosny sposób przekazywać im zamiłowanie do języka hiszpańskiego, a także krajów hiszpańskojęzycznych. Poza językiem hiszpańskim bardzo lubię muzykę, sporty walki, a także podróże. Z radością zapraszam na zajęcia ze mną😊

Leandro

Leandro

Nazywam się Leandro i jestem native speakerem z Gran Canarii. Moja pasja do nauczania języka hiszpańskiego zaprowadziła mnie do różnych krajów, gdzie rozwinęłam się jako nauczyciel. Wierzę, że języki są kluczem otwierającym drzwi do nowego świata komunikacji, integracji i zrozumienia. Moją misją jest połączenie tych elementów. Obecnie wykorzystuję to do robienia tego, co lubię najbardziej, czyli do podróżowania, poznawania nowych kultur, gastronomii, sztuki i dzielenia się niesamowitymi chwilami z ludźmi, którzy uczą mnie, jak wspaniale jest być gdzie indziej i nigdy nie zapominać, skąd pochodzę!

Sebastian

Sebastian

Moim głównym celem jest pomoc w przełamaniu bariery komunikacji. Jestem nauczycielem z pasją z 6 letnim doświadczeniem. Moje doświadczenie w pracy z ludźmi z różnych kultur pozwoliło mi zrozumieć, że naturalna komunikacja jest ostatecznym celem przy nauce języka i właśnie do tego będziemy dążyć na naszych lekcjach. Mam doświadczenie w rozwijaniu ludzkich talentów w środowisku biznesowym. Porozmawiamy o Twoim kolejnym etapie kariery! Lubię jeździć na rowerze, oglądać piłkę nożną i pomagać innym.

Alicja

Alicja

Hola:) Nazywam się Alicja i jestem studentką IV roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Moją pasją jest nauka języka, poznawanie kultury oraz życia codziennego Hiszpanii. Oprócz tego uwielbiam jazdę konną i podróże na które poświęcam każdą wolną chwilę :)

W trakcie studiów postanowiłam wyjechać do Kadyksu (Andaluzja)  aby sprawdzić swoje umiejętności  językowe. Tam mieszkałam, studiowałam i pracowałam przez 3 lata. Po powrocie do kraju postanowiłam kontynuować studia filologiczne.

Bardzo chętnie podzielę się wiedzą zdobytą w Andaluzji :)

José

José

Hej! Jestem Jose. Lubię odkrywać rzeczy, które mnie interesują. Lubię technologię, podróże i słuchanie muzyki. Jestem nauczycielem języków obcych od 8 lat. Posiadam doświadczenie w nauce z uczniami z różnych kultur i w różnym wieku. Jestem entuzjastyczny, sympatyczny i wymagający bo wierzę w Twoje możliwości. Nie mogę się doczekać, aby Cię poznać i rozpocząć razem z Tobą tą wspaniałą podróż nauki języka.

Otto

Otto

Hej, jestem Otto, Twój nauczyciel języka angielskiego i hiszpańskiego i cieszę się, że mogę być częścią Twojej podróży językowej. Dzięki sześcioletniemu doświadczeniu w nauczaniu języka angielskiego odnalazłam ogromną radość w dzieleniu się moją pasją do tego języka z innymi. Kiedy nie jestem na zajęciach, często można spotkać mnie oddając się mojej miłości do kawy, gier wideo i technologii. Jako zagorzały gracz komputerowy szczególnie lubię nurkować w świecie Fortnite i współpracować z przyjaciółmi, aby w weekendy brać udział w epickich bitwach. Nauczanie to dla mnie nie tylko zawód; to prawdziwa pasja. Wierzę, że nauka to przygoda oparta na współpracy i chętnie odkrywam nowe koncepcje i pomysły z każdym z Was. Przygotuj się na ekscytujące i satysfakcjonujące doświadczenie!