top of page

Hiszpański to fajna przygoda
z nami!

Children Spanish Polish Subtitles
Odtwórz Wideo

Rozwijaj otwarty umysł

Nauka nowego języka nie tylko uczy słów i gramatyki, ale także poszerza horyzonty Twoich dzieci na nowe kultury i perspektywy społeczne. Zanurzenie się w bogatą i różnorodną kulturę hiszpańską i łacińską pozwoli dzieciom głębiej zrozumieć świat, co pomoże w budowaniu empatii i tolerancji.

Pielęgnuj ciekawość i kreatywność

Nauka hiszpańskiego rozpala w młodych umysłach poczucie zadziwienia. Gdy odkrywają nowe słowa i wyrażenia, ich kreatywność rozkwita, pomagając im myśleć nieszablonowo i z łatwością rozwiązywać problemy. Hiszpański staje się fascynującą przygodą, rozbudzając ich ciekawość i pielęgnując ich naturalne pragnienie odkrywania i uczenia się.

Ogarnij świat możliwości

Nauka drugiego lub trzeciego języka otwiera drzwi do ekscytujących możliwości w naszym zglobalizowanym społeczeństwie. Kiedy Twoje dziecko uczy się hiszpańskiego, zdobywa cenną umiejętność, która może prowadzić do sukcesu zarówno w kraju, jak i za granicą. Mając hiszpański jako część swojego zestawu narzędzi językowych, będą mieli większą szansę na poznanie różnych kultur i rozwój w coraz bardziej połączonym świecie.

Indywidualne lekcje dla Twojego Dziecka

W Hasta La Vista oferujemy lekcje indywidualne, co pozwala nam zapewnić spersonalizowaną uwagę przez cały czas, zapewniając zabawne środowisko, w którym Twoje dziecko będzie stale uczestniczyć. Lekcje indywidualne zapewniają bezpieczne środowisko, w którym Twoje dziecko poczuje się pewnie i będzie komunikować się z nauczycielem.

Zabawa podczas nauki hiszpańskiego

Sprawiamy, że lekcja jest zabawna, interaktywna, interesująca i skoncentrowana na uczniu. Cały czas gramy w gry, rysujemy, oglądamy ciekawe filmy, słuchamy piosenek i rozmawiamy. O przyrodzie, filmach, szkole, technologii, naszych przyjaciołach, naszych rodzinach, naszym życiu i skupiamy się na komunikacji. Zapewniamy, że Twoje dziecko będzie się dobrze bawić podczas nauki języka.

97.png
92.png

Uczenie się w znaczący sposób

Nasze lekcje nie są nastawione na uzyskanie oceny, ale na uczestnictwo, komunikację i dobrą zabawę podczas odkrywania nowego języka. Twoje dziecko ma kontakt z językiem w zabawny, interaktywny i znaczący sposób, zapewniając rozwój umiejętności językowych.

Skoncentrowany na komunikacji

Na naszych lekcjach stawiamy na komunikację. Nauka na interesujące i angażujące tematy sprawi, że Twoje dziecko będzie aktywnie uczestniczyło w zajęciach. Twoje dziecko będzie potrafiło komunikować się z nauczycielem na każdej lekcji.

95.png

Dlaczego my?

Lekcje indywidualne

Lekcje interaktywne

Dołącz gdziekolwiek jesteś

Zabawne zajęcia

Dopasowane lekcje

Oszczędzaj pieniądze i czas, unikając korków

Native nauczyciele

Pomóż środowisku unikając korków

Cena

Pictures Website (1).png

(2 razy w tygodniu/30 minut lekcji)

700 zł (1).png
700 zł (1).png

1 płatność

3800 zł

Płatność we wrześniu

2 płatności

2000 zł

Płatność we wrześniu i lutym

3 płatności

1440 zł

Płatność we wrześniu, grudniu i marcu

Miesięczne płatności

456 zł

Płatność z góry do 5 dnia każdego miesiąca.

Czego potrzebuję?

Podczas lekcji potrzebujesz dostępu do internetu, kamery internetowej i GoogleMeets.

Jaka jest metoda płatności?

Bank Transfer

Czy zajęcia odbywają się w okresie świąt Bożego Narodzenia, ferii zimowych i Wielkanocy?

Nie, zostało to już uwzględnione w planowaniu, w tych tygodniach dzieci nie mają zajęć. Od września do czerwca będzie 38 godzin lekcyjnych.

96.png

Jak długo trwają zajęcia?

Zajęcia trwają 30 minut 2 razy w tygodniu

Czy mogę przełożyć lekcję?

Tak, zmiana terminu zajęć jest możliwa z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, wystawiamy faktury.

bottom of page