top of page

Hiszpański dla Twojej firmy

Companies Spanish Polish Subtitles
Odtwórz Wideo
105.png

Prezentacja sprzedażowa

Dzięki zajęciom pracownicy doskonalą swoje umiejętności językowe. Pozwala im to z powodzeniem prowadzić prezentacje sprzedażowe.  Pracownicy zwiększają swoją pewność siebie przez naukę języka (posługiwanie się nim) . Będą mogli skutecznie wchodzić  w interakcje z potencjalnymi klientami i zwiększać sprzedaż.

Negocjacje

Dzięki lekcjom, podczas których pracownicy zetkną się z sytuacjami z życia wziętymi, zwiększą pewność siebie w posługiwaniu się językiem oraz zdobędą umiejętności niezbędne do skutecznej interakcji, prezentacji i negocjacji z potencjalnymi klientami.

102.png
107.png

Świadomość produktowa i komunikacja między oddziałami

Dzięki lekcjom pracownicy będą mogli poszerzyć zakres swojego słownictwa związanego z produktem lub usługą. W ten sposób zwiększy się wydajność zespołu. Zapewni to również spójne zrozumienie w całej organizacji, która w zglobalizowanym świecie może znajdować się w różnym miejscu. Wówczas użycie języka angielskiego jest niezbędne .

Pakiet korzyści

Retencja pracowników wzrasta, gdy oferowane są pakiety świadczeń.  Włączenie lekcji języka angielskiego może nie tylko wydłużyć retencja, ale także pozwolić pracownikowi na zwiększenie jego umiejętności.

104.png

Dlaczego my?

Doświadczenie w różnych krajach i kulturach

Osiągamy

Twój cel

Dołącz gdziekolwiek jesteś

Dobra atmosfera

Dopasowane lekcje

Oszczędzaj pieniądze i czas, unikając korków

Native nauczyciele

Pomóż środowisku unikając korków

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

57.png

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby omówić konkretne potrzeby i cele Twojej firmy.

bottom of page